Načítání obsahu, prosím počkejte

Grumpy Cat má náhradníka. Mračí se ještě víc

Grumpy Cat má náhradníka. Mračí se ještě víc Meow Meow | zdroj: instagram.com/the_cat_named_meowmeow

Po smrti proslulé Tardar Sauce, která se proslavila jako naštvaná kočička Grumpy Cat, zůstala internetová komunita kočičích milovníků osiřelá a nešťastná. Když jí nedlouho na to do chlupatého nebe následovala roztřesená Lil Bub, chtěli mnozí kočkomilové nad sociálními sítěmi zlomit hůl. Naděje však umírá poslední a jako holubice nesoucí olivovou větévku se objevila Meow Meow, kočka s obličejem ještě naštvanějším, než měla její slavná předchůdkyně.

Nechtěná...

Meow Meow neboli Mňau Mňau žije v Taiwanu se svou majitelkou Clare. Ta o ní tvrdí, že svůj nabručený obličej nosí s elegancí a s hrdostí. "Našla jsem ji ve starém zverimexu. Bylo jí tehdy deset měsíců a někdo jí z neznámého důvodu opustil. Tak jsem si jí vzala domů a stala se mou první kočkou," říká Clare.

A jejich pouto je opravdu hluboké. Když se ukázalo, že pro své potíže se štítnou žlázou potřebuje Meow Meow drahou léčbu, která je dostupná jen v Americe, neváhala Clare ani chvíli. Vzala si půjčku, pronajala dům a strávila se svou kočičí kamarádkou měsíc v USA, aby se jí dostalo potřebné péče.

...ale šťastná

Stejně jako to bylo u její předchůdkyně, nabručený výraz nemá s její opravdovou povahou pranic společného. Ve skutečnosti se jedná o milou a mazlivou kočičku, která je za svůj nový domov velmi vděčná.

Její Instagramový profil the_cat_named_meowmeow má již přes čtrnáct tisíc sledujících a číslo neustále roste. V budoucnu by se měla dočkat vlastní internetové stránky.

Kromě internetové slávy se baví stejně jako jiné kočičky. Ráda z okna pozoruje ptáčky, každé ráno olizuje obličej své majitelky tak dlouho, dokud nedostane najíst a v neposlední řadě také ráda spí. Tardar Sauce ani Lil Bub se nám už nikdy nevrátí a nikdo nám je nenahradí. To však neznamená, že bychom neměli Meow Meow dát šanci zaplnit tu díru, která po nich zbyla.

Zdroje:  Vlastní

Nejnovější články