Načítání obsahu, prosím počkejte

Z depresí ho dostalo zmoklé kotě. Svou firmu proměnil v „kočičí kancelář“

26. 5. 2022 – 8:53
0
Z depresí ho dostalo zmoklé kotě. Svou firmu proměnil v „kočičí kancelář“ V thajské firmě zaměstnanci sdílí pracovní prostor s deseti kočkami. O majetek se majitel firmy zřejmě příliš nebojí... | zdroj: Profimedia

Když se třicetiletý Chailert Soncharoen z Thajska potýkal s depresemi vyvolanými pandemií covidu, „uzdravilo“ ho malé opuštěné kotě, které zachránil před bouří. Našel znovu smysl života a kancelář své firmy otevřel desítce opuštěných koček.

„Jednoho dne jsem si uvědomil, že jsem na dně. Ale podíval jsem se z okna a viděl tam na ulici v lijáku sedět kotě,“ vysvětluje, co bylo na počátku. V tu chvíli se prý zamyslel a uvědomil si, že v porovnání s tím kotětem je na tom ještě dobře. „Říkal jsem si, že možná, kdybych ho adoptoval, mu zachráním život,“ vzpomíná.

A tak vyšel do deště a nebohého zvířete se ujal. „Zalil mě obrovský pocit štěstí,“ svěřil se. Postupně si všímal, jaký na něj má přítomnost kočky v kanceláři dobrý vliv. A tak se rozhodl tento pocit dopřát všem zaměstnancům své marketingové společnosti a adoptoval dalších deset opuštěných koček. Žijí v kanceláři, mezi počítači a stoly mají své pelíšky a hračky. 

„Začínají za mnou chodit zaměstnanci a žádají mě o svolení, aby mohli mít při práci kočku na klíně,“ řekl a je přesvědčen, že jeho firmě a zaměstnancům kočky přináší štěstí. Jen o vlivu na výkonnost zaměstnanců raději tento milovník koček pomlčel...

Zdroje:  Profimedia/Newsflare

Nejnovější články