Načítání obsahu, prosím počkejte

Seznamte se Lolou, pejskem, co zřejmě vydělává víc než vy

Seznamte se Lolou, pejskem, co zřejmě vydělává víc než vy Lola má na instagramu téměř 22 tisíc fanoušků | zdroj: Profimedia.cz

Lola, roztomilý kříženec pudla a maltézáčka, nedávno oslavila první narozeniny. Za svůj krátký život už ale zvládla naplno prorazit ve světě psího modelingu a stát se reklamní tváří několika značek.

Lola má na instagramu téměř 22 tisíc fanoušků, což ji řadí mezi významné influencery. Tedy alespoň mezi psími celebritami. Hvězdu z ní vytvořila její chovatelka, Britka Leah Mcknightová, která nejdříve fotkami svého štěňátka spamovala své přátele, pak ale pochopila, že na instagramu bude mít větší úspěch. A taky že ano. 

Ač je psí slečně teprve rok, stihla uzavřít spolupráci s různými firmami vyrábějícími výrobky pro mazlíčky, a dokonce uzavřít tříletou smlouvu s modelingovou agenturou. Podle Mcknightové je navíc před podpisem další smlouvy. 

Není se co divit, tříkilový hýčkaný pejsek je opravdu rozkošný a jeho panička moc dobře ví, jak jeho přednosti ještě víc zdůraznit. S takovým kukučem se pak módní trendy a značky prodávají skoro samy.

Zdroje:  Profimedia.cz

Nejnovější články