Načítání obsahu, prosím počkejte

Zorro, maskovaný mstitel! Jen má místo kordu drápky a rád se mazlí

17. 6. 2022 – 8:59
0
Zorro, maskovaný mstitel! Jen má místo kordu drápky a rád se mazlí Boy s maskou přes oči vypadá jako Zorro | zdroj: Profimedia

Patříte mezi fanoušky maskovaných hrdinů? Pak si kocourek jménem Boy (Chlapec) jednoznačně získá vaše srdce. Má totiž přes oči černou masku jako obávaný Zorro mstitel.

Boy žije společně s několika dalšími kočkami v domě Indraina Wahyudin Noora z Indonésie. Devítiměsíční kotě křížence perské kočky je sice nejmladší z jeho koček, ale už se stihlo stát jeho nejoblíbenější. Může za to jeho neobvyklý vzhled. Neuvěřitelně se totiž podobá Zorrovi. 

Stačilo pár fotek a videí na sociálních sítích a maskované koťátko ihned dobylo srdce milovníků koček z celého světa. „Lidé, kteří ho vidí poprvé, zpravidla říkají, jak je jedinečný a roztomilý. A že vypadá stejně jako Zorro. Taky si to myslím,“ řekl britského serveru Daily Mail Noora, který proto na videích s Boyem jako podkres pouští ústřední melodii z filmu. 

„Je to velmi rozmazlený kocour. Chce se pořád jen mazlit. Rád si hraje, ale nesnáší, když se musí každý týden koupat,“ popsal hrdý chovatel. 

Zdroje:  Daily Mail

Nejnovější články