Načítání obsahu, prosím počkejte

Hop přes překážku! Podívejte se na úchvatné fotky psů v akci

6. 4. 2020 – 16:01
0
Hop přes překážku! Podívejte se na úchvatné fotky psů v akci Italský fotograf Claudio Piccoli rád fotí akční fotky se zvířaty. Ve svém nejnovějším projektu se soustředil na zachycení psů ve skoku | zdroj: Profimedia

Ital Claudio Piccoli není jen obyčejný fotograf domácích mazlíčků. Psy dokáže zachytit v běžných situacích tak, jako by měli křídla. Akční fotky skákajících a běžících psů koukajících přímo do kamery musí vidět každý milovník hafanů!

S jazykem vyplazeným až na vestě, protaženým krkem a pohledem upřeným přes sebe. Nohy natažené v letu nebo zabořené do sněhu. Ladnost a eleganci musí psímu běhu přiznat i ten, komu nejlepší přítel člověka nesmí vstoupit přes práh. Její zachycení v okamžiku letu působí až pohádkově. 

Piccoli, který nafotil už několikátou sérii "Psů v akci", se tentokrát soustředil právě na běh. Už dříve zachytil například psy chytající frisbie, takže s hafany v pohybu má nemalé zkušenosti. Za každou jeho fotkou se prý skrývá nějaký příběh. "Přál bych si, abyste z mých fotek něco vyčetli... z psích očí," říká. 

Nu, protože upřený pohled psích očí je to, co vás na fotce dostane jako první, nebude čtení příliš náročné. A mezi řádky rozhodně nebude chybět zmínka o čisté psí radosti z pohybu. 

Zdroje:  Vlastní

Nejnovější články