Načítání obsahu, prosím počkejte

Mopsí kavárna spojuje dva požitky - kávu a mazlení se psy

29. 11. 2022 – 9:14
0
Mopsí kavárna spojuje dva požitky - kávu a mazlení se psy Kavárna spojuje mazlení se psy a pravidelnou dávku kofeinu | zdroj: Profimedia

Mopsíci, kam se podíváš a neomezené mazlení s nimi v ceně. V Londýně funguje kavárna zasvěcená tomuto roztomilému plemeni, hosté navíc svou návštěvou přispívají na péči o zachráněné mopsy po celé Velké Británii.

Motto kavárny nazvané CuppaPug „mopsíci na prvním místě, kavárna až na druhém“ snad nemůže být výstižnější. Kavárna je spíš jednou obří hernou a domovem pro sedm zachráněných mopsů. A protože mopsíci jsou stejně jako buldočci oblíbeným a roztomilým plemenem, funguje přítomnost pejsků jako jistý druh terapie.

Hosté si sice mohou objednat různé kávové nápoje a drobné občerstvení, ale ve skutečnosti přicházejí se s „chrochtajícími kuličkami“ pořádně pomazlit. Pohrát si s nimi můžou například v obřím kuličkovém bazénu. 

„Vstupné“ deset liber a útrata putují na konto nadace The National Pug Protection Trust, která zajišťuje záchranu, lékařskou péči, pěstounství a adopci opuštěných a zneužívaných mopsů po celé Británii. Navíc se organizace ve spolupráci s kavárnou snaží o osvětu týkající se zdraví a genetických vad mopsíků.

Zdroje:  Profimedia , urban-adventurer.net

Nejnovější články