Načítání obsahu, prosím počkejte

Husa zavedla rodinku do obchodu s mořskými plody. Na výprodej ke Dni matek

Husa zavedla rodinku do obchodu s mořskými plody. Na výprodej ke Dni matek Husa zavedla svá mláďata do obchodu s mořskými plody | zdroj: Profimedia

Pozdvižení v obchodě s mořskými plody způsobila rodinka kanadských hus bernešek, která se procházela mezi regály. Husí máma se navíc trefila na výprodej ke Dni matek.

 

Hladové krky dětí je někdy těžké zasytit. Samice kanadské husy bernešky z kanadského Vancouveru se rozhodla své potomky naučit hledat potravu poněkud originálním způsobem. Nač se namáhat, když to už někdo udělal za ně, což? 

Své čtyři potomky zavedla do obchodu s rybami a mořskými plody. Není jasné, zda brala výlet jako exkurzi nebo jim chtěla přiblížit pestrost jejich jídelníčku, ale jako nejpravděpodobnější se jeví, že je do obchodu jednoduše zavedl zápach (pardon, pro ně vůně) rybiny. 

„Byli to jedni z nejpodivnějších návštěvníků, které jsem kdy v obchodě měl,“ nechal se slyšet majitel Cato Feige. Návštěva byla o to vtipnější, že zrovna v obchodě probíhal výprodej ke Dni matek. Že by husa doufala v nějaký speciální dárek?

Zdroje:  Profimedia

Nejnovější články