Načítání obsahu, prosím počkejte

Američanka mění háčkovanými čapkami své psy v zeleninu a fanoušci šílí

3. 3. 2023 – 9:02
0
Američanka mění háčkovanými čapkami své psy v zeleninu a fanoušci šílí Mrkví to začalo | zdroj: Profimedia

V běžném životě jsou to běžní kříženci staffordů, když je ale panička poprosí a oblékne, změní se pod jejíma rukama v brokolici, mrkev, slunečnici nebo třeba triceratopse. Prý to baví všechny tři... a fanoušky na sociálních sítích k tomu.

Jednatřicetiletá Američanka z Bostonu Jani se prý během několika výpadků proudu v zimě 2018 nudila, a tak se pustila do háčkování. Poté, co se zdokonalila v technice a obháčkovala vše možné, zaměřila se na své dva psy - 12letou Sookie a 10letou Ivy - a začala jim vytvářet roztomilé kloboučky.

Začala mrkví, pak přidala brokolici, velikonočního zajíčka, slunečnice nebo zelené fazolky. Fotky psí dvojice s kloboučky publikuje na sociálních sítích a sklízí u svých fanoušků velký úspěch. Už proto svým psím miláčkům uháčkovala více než stovku více či méně vtipných kloboučků. Psům je prý kromě focení občas obléká, když je venku zima.

Samozřejmě na internetu pravidelně slýchá i kritiku, podle některých komentujících je nasazování klobouků psům jejich týráním nebo zneužíváním. To však Jani rázně odmítá. „Focení milují, k ničemu je nenutím. Na to je příliš miluji,“ říká Jani, která se rozhodla, že bude návody na některé své kloboučky nabízet, aby je svým mazlíčkům mohli uháčkovat i jiní lidé. 

Zdroje:  Profimedia , Vlastní

Nejnovější články